Udane Relacje

Czy do poznawania kobiet potrzebne są pieniądze i uroda?

Czy do poznawania kobiet potrzebne są pieniądze i uroda?

Bardzo często spotykane pytanie to: Czy do poznawania kobiet potrzebne są pieniądze i uroda? Wielu niedoświadczonych mężczyzn odpowie na nie twierdząco. Można więc bardzo często usłyszeć, że aby zdobyć piękną kobietę trzeba mieć pieniądze i być niezwykle przystojnym.

To tylko utarte stereotypy.

Poglądy takie kształtują nam media i reklama. Zobacz czasopisma dedykowane dla mężczyzn, są tam pokazane seksowne kobiety w towarzystwie atrakcyjnych facetów, obok reklamy zegarków, biżuterii, samochodów itp. czyli wszelakich kosztownych gadżetów, dzięki którym to rzekomo zdobędziesz takie kobiety. Co za bzdura! Możesz posiadać mnóstwo kasy, a nie mieć powodzenia u kobiet. Gdy zdobędziesz kobietę w oparciu o swój portfel to będzie ona kochała Twoją kasę, a nie Ciebie. Chyba to dość kiepski układ… Jest mnóstwo facetów, których związki wyglądają na zasadzie, że kobieta oczekuje od nich stale kosztownych prezentów, a gdy ich nie dostaje fochuje się, a oni jak na desperata przystało ulegają i kupują to co ona zapragnie. Pomyśl co się stanie gdy taki facet straci swój majątek. Kobieta ma Cię kochać za to jakie emocje jej dajesz i jaki jesteś, ma razem z Tobą dzielić pasje. Nie potrzebujesz posiadać kilku milionów na koncie i wydawać ich na kobietę. Owszem pieniądze mogą być pomocne w uwodzeniu, gdyż w pewnym sensie potwierdzają one niektóre męskie cechy, ale musisz wiedzieć jak je wykorzystać aby posłużyły w tym celu.

Nie mierz swoją miarą.

Kolejna sprawa to uroda, o ile my faceci oceniamy kobiety po urodzie, o tyle one już zdecydowanie mniej. Facet patrzy na kobietę jako tą która ma mu rodzić dzieci, więc musi mieć odpowiednie kształty. Kobieta natomiast ceni w facecie zdolność przetrwania, czy będzie on w stanie zaopiekować się nią i potomstwem, ma on być pewny siebie i zdecydowany, to on ma ją prowadzić przez życie. Wszystkie te cechy są dużo ważniejsze niżeli męska uroda. Owszem Twój wygląd może Ci pomagać na początku lub przeszkadzać, ale bardziej tu chodzi o Twój ubiór, zapach i czystość. Kobiety nienawidzą brudnych facetów (oczywiście są i od tej reguły wyjątki np. facet naprawiający samochód). Od dziś pamiętaj jedno nie ma brzydkich facetów, są tylko niezadbani. Twój ubiór, postawa itp. mogą wskazywać, że posiadasz właśnie te męskie cechy które kobieta sobie ceni. Oczywiście to jest taki pakiet startowy, który daje Ci plusa na samym początku, jak dalej to poprowadzisz, zależy tylko od Ciebie, czy potwierdzisz, że masz te cechy charakteru, czy też okaże się, że ich nie posiadasz.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *