Udane Relacje

Kiedy pocałować dziewczynę pierwszy pocałunek

Kiedy to zrobić?

Wielu facetów ma ten problem i nie wie kiedy jest odpowiedni moment by pocałować dziewczynę. Czy należy to zrobić na pierwszej randce? Na początku randki? Czy może na końcu? A co będzie jeśli dziewczyna tego nie będzie chciała? Jeśli masz takie pytania to w tym wpisie postaram się Ci na nie odpowiedzieć.

Od początku przełamuj granice

Przejdźmy do tego czy dziewczyny lubią się całować. Oczywiście, że to lubią i tego oczekują, ale aby do tego doszło, należy zbudować odpowiednie emocje podczas spotkania. Wielu facetów podczas spotkania z dziewczyną utrzymuje swego rodzaju dystans, siada w dużej odległości, nie dotyka jej i później zastanawia się jak by tu ją pocałować. Jeśli jednak będziesz się tak zachowywał na spotkaniu, to prawie na pewno nie uda Ci się jej pocałować.

Krok po kroczku

Jeśli chcesz pocałować dziewczynę musisz nawiązać z nią trochę kontaktu fizycznego, czyli powinieneś jej dotykać. Na początku dotykaj strefy socjalne, takie jak dłoń, kolano, zewnętrzna strona uda, czy też przedramienia. Rób to gdy z nią rozmawiasz, na chwilę, nie obserwując przy tym swojej ręki. Siadaj zawsze blisko niej, tak by już od początku uczyć ją tego, aby czuła się przy Tobie komfortowo. Wtedy łatwiej będzie Ci wejść w jej strefę intymną. Następnie ze swoim dotykiem przesuń się w trochę bardziej intymne miejsca, jak np. wewnętrzna strona przedramienia, wewnętrzna strona uda, szyja, twarz. Nie należy dotykać dziewczyny w strefach typowo intymnych, typu krocze lub piersi, one staną się dla Ciebie dostępne dopiero po pocałunku.

 

Jak to zrobić w sposób właściwy

Następnie powinieneś wyizolować dziewczynę, bo nie każda będzie się chciała całować w otoczeniu osób trzecich. Zbuduj wówczas dużo emocji i napięcia seksualnego (sam wprowadź taki stan u siebie) patrz jej w oczy, następnie spójrz jej na usta i ją pocałuj. Oznakami wskazującymi na to, że dziewczyna chce abyś ją pocałował, jest np. pojawiające się wypieki (bardzo dobrze widoczne u blondynek), pozwolenie na dotykanie brzucha, szyi oraz twarzy, a także gdy dziewczyna patrzy Ci w oczy, przeskakując swoim wzrokiem z Twojego jednego oka na drugie. Te sygnały są niemal 100% wyznacznikiem aby dziewczynę pocałować.

 

Na zakończenie

Do pocałunku należy dążyć w miarę szybko, czyli już na pierwszym waszym spotkaniu. Gdy zastosujesz się do zaleceń jakie Ci tutaj przedstawiłem to na pewno Ci się to uda. Jeśli dziewczyna Ci powie, że nie powinniście się jeszcze całować, odpowiedź jej, że ma rację po czym ją pocałuj. Gdy decydujesz się na pocałunek po prostu to zrób, każde zawahanie wpływa na Twoją nie korzyść. Więc do dzieła!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *