Udane Relacje

2 dniowy coaching: poznawaj kobiety w dowolnym miejscu

Udane Relacje

Odmień swoje relacje z kobietami w dwa dni!

Sam wiesz najlepiej jak wygląda teraz Twoje życie i relacje z kobietami. Wyobraź sobie jednak, że nagle wszystko się zmienia. W ciągu zaledwie dwóch dni stajesz się nową osobą, zyskujesz ogromną pewność siebie! Przypomnij sobie swoje najbardziej udane wakacje lub wyobraź sobie, że na takich jesteś. Pogoda jest wręcz idealna, czujesz się zrelaksowany, jesteś zadowolony ze swojego życia. Widzisz przed sobą swój wymarzony typ kobiety i z wielką przyjemnością i łatwością podchodzisz do niej i ją poznajesz. Ona jest wręcz oczarowana Tobą, bo nigdy wcześniej nie spotkała takiego mężczyzny

Fragment szkolenia

Szkolenie składa się z teorii oraz przede wszystkim praktyki! W ciągu tych zaledwie dwóch dni odmienią się Twoje kontakty z kobietami i sam się o tym przekonasz!

Odtwórz wideo

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Zanim przejdziesz do zakładki kontakt, przeczytaj czego możesz nauczyć się na szkoleniu:

 • Opanujesz seksualną sub-komunikację,
 • będziesz potrafił wywołać seksualne pożądanie, nawet w ciągu zaledwie 1 min.
 • nauczysz się jak zacząć rozmowę z obcą kobietą w każdej sytuacji i wziąć od niej nr telefonu,
 • poznasz super skuteczny system umawiania się na randki,
 • odnajdziesz swój własny styl bycia atrakcyjnym dla kobiet!

Dla kogo jest to szkolenie:

 • Dla osób chcących odnosić niespotykane sukcesy w relacjach z kobietami,
 • dla wszystkich ambitnych ludzi chcących wieść szczęśliwe życie,
 • dla każdego kto czuje, że zasługuje na coś więcej od życia.

Dla kogo nie jest to szkolenie:

 • Dla osób pozbawionych ambicji,
 • dla ludzi „niedorosłych” emocjonalnie (tzw. wiecznych chłopców).

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty:

 • ponieważ jest ona niezwykle przystępna cenowo
 •  
 • (3 razy tańsza od kompletnego szkolenia z zakresu relacji damsko-męskich),
 •  
 • Odniesiesz bardzo szybko zauważalne efekty (zaledwie 2-dniowe szkolenie),
 • zdobędziesz absolutnie niezbędną wiedzę by poznawać kobiety w dowolnym miejscu i czasie, a następnie umawiać się z nimi na randki,
 • dostaniesz od nas pełne zaangażowanie do pracy nad Twoim sukcesem. My damy z siebie wszystko co najlepsze – możesz być tego pewien!

Jak wygląda szkolenie

Szkolenie jest zaplanowane na 2 dni. W ciągu tych dwóch dni odmienimy Twoje nastawienie mentalne. Zdobędziesz niedostępną dla innych wiedzę z zakresu relacji damsko-męskich. Skupimy się na tym w jaki sposób masz poznawać kobiety w dowolnej sytuacji oraz gdy już je poznasz jak umawiać się z nimi na randki. Szkolenie składa się z teorii oraz przede wszystkim praktyki! W ciągu tych zaledwie dwóch dni odmienią się Twoje kontakty z kobietami i sam się o tym przekonasz!

To może stać się rzeczywistością!

Tak wszystko to może się już stać prawdą. Już teraz masz możliwość zmienić swoje życie w taki sposób. Ponieważ aby odnosić sukcesy w relacjach z kobietami wystarczy jedynie nauczyć się pokazać swoją męską osobowość, prawdziwego siebie! Gdy już opanujesz tę sztukę, dowiesz się jak naprawdę myśli kobieta i co ją pociąga, zaczniesz działać jak magnes na piękne kobiety! Pomyśl o wszystkich zmarnowanych okazjach jakie miałeś by poznać kobiety, w ilu dziewczynach się kochałeś… Najwyższy czas przestać marnować te okazję!

Uroda?

Uroda może pomagać przyciągać kobiety, ale gdy nie masz męskiej osobowości i nie rozumiesz kobiet, to w niczym ona Ci nie pomoże. Pomyśl jaka wartościowa kobieta będzie z nudnym gościem? Sztuka uwodzenia polega na tym, że będąc nawet kompletnie nieprzystojnym mężczyzną możesz zdobywać najpiękniejsze kobiety! Dziewczyna może nawet nie być zainteresowana na początku Tobą, jednak przez swoje zachowanie w ciągu zaledwie kilku minut możesz to odmienić i sprawić, by Cię pragnęła. To nie magia – to natura!

Pieniądze?

Chcesz być przez całe życie sponsorem? Kupować dziewczynom drogie prezenty, a gdy stracisz pieniądze to razem z nimi zainteresowanie kobiet? Gdy zapiszesz się już na nasze szkolenie pokażemy Ci jak nawet nie mając grosza w portfelu umawiać się z najpiękniejszymi dziewczynami! Tak one będą pragnąć Ciebie, to Ty będziesz dla nich cenny a nie pieniądze.

Gwarancja pełnej dyskrecji!

Zapisując się do nas na kurs masz gwarancję pełnej dyskrecji! Jeśli nie chcesz to nikt nie będzie wiedział, że byłeś u nas na kursie. Zajęcia teoretyczne odbywają się w Olkuszu, natomiast miejsce (miasto) zajęć praktycznych ustalamy indywidualnie z kursantami. Istnieje możliwość zapewnienia noclegu dla osób przyjezdnych!

Daj sobie 2 dni!

To tylko 2 dni i dokonasz prawdziwego przeskoku w swoich kontaktach z kobietami. Oczywiście niektórzy ludzie wolą wydać pieniądze na alkohol i inne używki i przeimprezować te 2 dni. Jedyne co z tego mają to ból głowy. Następnie dalej marnują swoje życie i użalają się nad sobą, jacy to są samotni i nikt ich nie chce. Ty jednak wierzę, że nie zaliczasz się do takich ludzi i dasz sobie samemu szansę, dokonując teraz właściwego wyboru! Pomyśl sam ile lat ludzie marnują, chcąc poznać piękną dziewczynę, ale tego nie potrafią. Ucieka im rok za rokiem, gdy już zaczynają rozumieć i żałować tego, że nie wzięli się w garść – bywa za późno na zmianę. Czas nieustannie biegnie i nie ma sposobu aby go zatrzymać. Dlatego podejmij działanie już dziś, bo ktoś inny bawi się z dziewczyną, która mogłaby spędzać czas z Tobą!

Praktyka czyni mistrza

Wielu trenerów w zakresie relacji damsko-męskich skupia się głównie na omawianiu teorii. Kursanci siedzą po kilkanaście godzin i wysłuchują nudnych wykładów. Następnie nie wiedzą jak skorzystać ze zdobytej wiedzy. U nas dostajesz najbardziej wartościową wiedzę oraz zdobywasz realne umiejętności na zajęciach praktycznych! Bo czy można nauczyć się jazdy samochodem czytając książkę lub słuchając wykładu? Dlatego my kładziemy nacisk na przede wszystkim praktykę! Gdy już ukończysz nasze szkolenie, będziesz posiadał ogromny zasób wiedzy oraz tego co najcenniejsze – UMIEJĘTNOŚCI!
Cały sekret tkwi w odpowiednio zaplanowanych ćwiczeniach i rosnącym stopniu trudności ich wykonywania. Jednak zmiana ta jest na tyle przemyślana, że wszystko dzieje się dla Ciebie bardzo naturalnie! Po ukończonym szkoleniu będziesz niczym komandos przygotowany do wykonywania najtrudniejszych zadań i do działania w każdym zakątku świata.

 

W ramach wyjaśnienia nie twierdzimy, że inni trenerzy stosują nieskuteczne metody nauczania. Czy też, że na ich szkoleniach nie będziesz się bawił równie dobrze co na naszych. Jednak uważamy, że to co robimy jest inne i sprawdza się fenomenalnie w przypadku naszych kursantów. Po prostu na przestrzeni lat i doświadczeń wyewoluował nasz unikatowy styl nauczania, który jest ultra skuteczny.

Miła atmosfera

Być może zdajesz sobie już z tego sprawę, że jest to idealna oferta dla Ciebie, a my z przyjemnością podzielimy się z Tobą tą wiedzą – w miłej i przyjazne atmosferze. Sami zdobywaliśmy swoją wiedzę latami, testując różne metody, poświęcając swój czas i ponosząc różne koszty. Jednak dzięki temu Ty masz teraz możliwość otrzymania tego co przetestowane i sprawdzone. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale nasz system jest niesamowicie łatwy do opanowania i wręcz nieziemsko skuteczny!

Udoskonalone metody nauczania

Wielu trenerów uczy uwodzenia, jednak są oni skupieni tylko i wyłącznie na tym temacie i nie widzą całej otoczki jaka jest wokół uwodzenia. Dlatego my wykorzystujemy specjalnie rozwinięte i uzupełnione metody, co daje wręcz niespotykane rezultaty. Jeśli jednak uważasz, że posiadanie tak potężnej wiedzy Cię przerasta, to nie zapisuj się na nasze szkolenie. Natomiast jeżeli chcesz posiąść tę niezwykłą wiedzę zapoznaj się z możliwymi formami szkoleń.
Zanim zapiszesz się na kurs, mam dla Ciebie jeszcze jedną informację:
Jesteśmy tak pewni swojego systemu, że otrzymujesz od nas gwarancję 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy!
Teraz możesz z czystym sumieniem skorzystać z oferty naszego szkolenia!

Plan rozwoju po zakończeniu kursu

Po ukończeniu dwudniowego coaching otrzymasz od nas plan rozwoju osobistego, dzięki któremu Twoje umiejętności będą stale rosnąć.

Zgłoś się na szkolenie

Odezwiemy się najszybciej jak to możiwe.