Udane Relacje

Branie numerów telefonu

Zacznijmy od tego, że poznawać dziewczyny, a co za tym idzie branie numerów telefonu jest możliwe wszędzie. Pogląd społeczeństwa jest taki, że aby poznać dziewczynę należy chodzić na imprezy, najlepiej dyskoteki czy też liczyć na to, że w pracy czy na studiach pojawi się ta jedyna. Oczywiście zgadzam się, że na dyskotekach fajnie jest poznawać dziewczyny. W końcu ludzie po to tam chodzą aby się zabawić i poznawać nowe osoby.

Wszystkie miejsca są dobre!

Co jeśli nie lubisz tańczyć czy po prostu nie lubisz takiej muzyki i takiego spędzania wolnego czasu? Mam dla Ciebie dobre wiadomości. Każde miejsce jest dobre: ulica, galeria handlowa, komunikacja miejska, targowisko, różnego rodzaju wystawy itd. Po prostu wszędzie tam gdzie pojawiają się kobiety. Każdy podryw różni się od siebie. Inaczej będzie to wyglądać np. w autobusie, a niżeli w dyskotece. Przedstawię Ci tu w skrócie jak w zależności gdzie poznajesz dziewczyny ma to wyglądać. Na ulicy jeżeli chcesz tylko wziąć numer telefonu należy robić to w miarę szybko do kilku minut. Nie chodzi mi o to, że masz się spieszyć i szybko mówić tylko masz być konkretny, bo dziewczyna może się spieszyć i jeżeli nie pokażesz swoich intencji to po prostu sobie pójdzie. Wiedz o tym, że nie ma gotowych tekstów, które działają zawsze. Ważniejsze od tego co mówisz jest to jak to robisz i jaka jest Twoja mowa ciała, a także Twój wygląd. Nie mam tutaj na myśli tylko urody, ale to jak jesteś ubrany (zadbany).

 

To łatwe

Najlepsze są proste podejścia bez kombinowania. Zacznij od zwykłego cześć. Powiedz dlaczego ją zatrzymałeś. Czyli po prostu że Ci się spodobała i chcesz ją poznać. Staraj się w naturalny sposób utrzymać rozmowę. Słuchaj uważnie to co dziewczyna do Ciebie mówi i daj także jej się zaprezentować. Kiedy rozmowa fajnie wchodzi i wzbudziłeś chociaż trochę zaufania powiedz żeby dała Ci swój numer, bo fajnie Ci się z nią rozmawia i warto by się jeszcze spotkać. Pamiętaj, że bardzo ważne jest Twoje nastawienie. Jeśli będziesz to robił tak jakby za karę, albo za bardzo nastawiał się na wynik, czyli na wzięcie numeru niż na samej rozmowie będziesz mieć słabe efekty.

 

Baw się dobrze!

Poznawanie dziewczyn to tak naprawdę świetna zabawa i tak to traktuj. Tylko z takim podejściem będziesz mieć rezultaty. Nie zrażaj się niepowodzeniami ponieważ nie ma czegoś takiego jak porażka. Każde podejście jest sukcesem. Porażkę ponosi ten kto nie ma odwagi i w ogóle nie podchodzi.

 

Dziewczyny też to lubią

Podrywając dziewczynę na dyskotece nie musisz się spieszyć z wzięciem numeru. Możesz całą noc bawić się z dziewczyną, a kontakt wziąć na sam koniec. Chyba, że wychodzisz z lokalu to schemat jest podobny jak na ulicy. Też bez owijania mówisz prawdę, że już uciekasz, a chcesz ją poznać więc wymieniasz się kontaktami. To co najważniejsze w podejściu to abyś był zdecydowany, pewny siebie i oczywiście aby biła od Ciebie pozytywna energia. Wiedz o tym, że dziewczyny lubią poznawać mężczyzn i nawet jak olewają facetów jest to dla nich fajna rzecz, że ktoś się odważył zagadał i sprawił, że w zwykłym dniu wydarzyło się coś ciekawego.