Udane Relacje

Ćwiczenia na pewność siebie w relacjach z kobietami

W tym wpisie przedstawię Ci ćwiczenia na pewność siebie w relacjach z kobietami te które ja stosowałem. Jeśli wręcz panicznie boisz się kobiet i nie wiesz jak się przełamać na początek proponuje ćwiczenie które wygląda następująco.

Udaj się do Galerii handlowej i w punktach z odzieżą zazwyczaj spotkasz młode sprzedawczynie. Rozpocznij rozmowę na temat ubioru np. szukasz prezentu dla koleżanki i poproś aby Ci doradziła. Kobieta na pewno będzie z Tobą rozmawiać ponieważ jest to jej praca. Jeżeli szukasz czegoś dla siebie spróbuj odważniej i powiedz aby doradziła Ci w doborze koszuli. Mówisz wtedy coś w stylu że chcesz podobać się dziewczyną albo żeby dobrała Ci taką w której będziesz wyglądał seksownie.

Następnym ćwiczeniem jest łapanie kontaktu wzrokowego z kobietami. Pamiętaj żeby nigdy pierwszy nie spuszczać wzroku. Kiedy już to opanujesz dodawaj do tego uśmiech, zobaczysz że w większości przypadków dziewczyny również będą się uśmiechać.

Bardzo fajnym ćwiczeniem jest mówić do nieznajomych dziewczyn cześć. Idziesz sobie ulicą i widząc atrakcyjną dziewczynę uśmiechasz się i mówisz cześć. Siedzisz sobie gdzieś na ławeczce w parku czy w rynku i do przechodzących kobiet mówisz zwykłe: cześć.

Jest wiele ćwiczeń które pomogą Ci stać się pewniejszym w kontaktach z kobietami. Generalnie chodzi o to żeby wyjść z domu i nie bać się poznawać nowych dziewczyn. Zapewniam Cię że dla kobiet jest to pozytywne wydarzenie gdy obcy mężczyzna okazuje jej swoje zainteresowanie. Dlatego złam stereotyp i poznawaj atrakcyjne dziewczyny.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *