Udane Relacje

Czym jest sztuka podrywania kobiet - uwodzenie?

Czym jest sztuka podrywania kobiet – uwodzenie

Uwodzenie?

Wiele osób słysząc termin ‘uwodzenie’ ma złe skojarzenia. Pojawiają się obrazy wypicowanych macho lub różnych żigolaków, którzy to stosują techniki manipulacji by zaciągać kobiety do łóżka lub osiągać jakieś korzyści… Obraz ten ma tyle wspólnego z rzeczywistością co gitara z packą na muchy. Czym jest sztuka podrywania kobiet – uwodzenie? Media wykreowały negatywny wizerunek uwodziciela, wmawiają tym samym, że tylko ludzie przystojni, zamożni mogą mieć powodzenie u kobiet. Na każdym kroku w TV, kolorowych czasopismach widzisz coś w stylu: wysportowanego faceta z drogim zegarkiem, opierającego się o super furę za kilkadziesiąt tyś. do którego to lgną kobiety.

Jaki ma to wpływ na ludzi

Widząc tego typu obraz podświadomie Twój umysł podsuwa Ci wniosek, że musisz mieć te wszystkie rzeczy, a wtedy będziesz miał powodzenie u kobiet. Na każdym kroku wmawia się ludziom, że całe życie muszą pracować i wydawać pieniądze, by gonić za modą i szukać na siłę akceptacji społeczeństwa. Tak działa reklama, ona wmawia Ci, że jesteś gorszy, że nie zasługujesz na ładną kobietę, bo nie masz tych wszystkich cudownych gadżetów i nie jesteś żadną gwiazdą. Możesz w to wszystko uwierzyć i żyć tak jak nakazuje Ci społeczeństwo i mass media. Być zwykłym konsumentem, który wyczekuje przez całe życie na cudowny zwrot akcji. Masz też drugą możliwość, czyli już teraz wyrwać się z tego błędnego koła.

Magia reklamy

Pomyśl co by się stało gdyby nagle ludzie uświadomili sobie, że aby być szczęśliwym nie potrzebują: drogich perfum, markowych ubrań, nowiutkich samochodów, super wysportowanej sylwetki itp. Cały biznes kręcący się wokół tego by upadł. Dlatego wmawia się ludziom, że muszą ciągle kupować! Otwórz sobie dowolne czasopismo dla kobiet lub mężczyzn, zobaczysz, że znaczą jego część stanowią reklamy w których to kobiety lub faceci mają jakieś cudowne przedmioty dzięki czemu przyciągają płeć przeciwną.

Czas opuścić MATRIXa

Teraz jednak dam Ci pigułkę które wyrwie Cię z tego MATRIXa! Od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz, czy też nie. Uwodzenie nie ma nic wspólnego z manipulacją! Nie ma technik dzięki którym zdobędziesz każdą kobietę. Jeśli chcesz mieć każdą nie będziesz miał żadnej. Wiesz dlaczego? Bo ludzie są różni, owszem można zdobyć serce dowolnej kobiety, ale tylko dzięki sztucznemu dopasowaniu. Czym jest sztuczne dopasowanie wytłumaczę Ci na przykładnie. Wyobraź sobie, że pewna kobieta ma inne zdanie w wielu kluczowych aspektach, odmienną filozofię życia od Twojego. Ty jednak sztucznie się do niej dopasowujesz np. ona nie chce mieć dzieci, Ty chcesz. Dopasowujesz się do niej i mówisz „ja też nie chce mieć dzieci”. Rezygnujesz tym samym z własnych planów, szczęścia i robisz to dla niej. Chociaż tak naprawdę taki stan rzeczy znaczy, że nie pasujecie do siebie i nie będziecie szczęśliwi.

Jak to jest naprawdę z tym uwodzeniem?

Uwodzenie to sztuka flirtowania i poznawania kobiet w celu znalezienia tej która pasuje do Ciebie. Pasująca to znaczy taka, która podoba Ci się fizycznie, oraz posiada cechy charakteru jakie byś chciał aby miała. Tylko wtedy gdy oboje do siebie pasujecie, jesteście w stanie stworzyć udany związek w którym Ty będziesz szczęśliwy oraz ona. Wspólnie będziecie tworzyć ten związek, oboje będziecie w niego się angażować. Na kursach uwodzenia uczę facetów odpowiedniego męskiego zachowania, bo kobieta nie chce aby to ona musiała o wszystkim decydować, bo facet tego nie potrafi.

Męski czy chłopięcy światopogląd?

Faceci obecnie mają spore problemy z poznawaniem nowych kobiet. Nie wiedzą jak zacząć rozmowę, jak poprowadzić randkę i jak żyć w związku. Wystarczy popatrzeć na statystyki rozwodów. Tak to wszystko ten medialny MATRIX wykreował uległych facetów, nie wiedzących jak się zachować. Wszystko to sprawia, że liczba rozwodów stale rośnie. Obecnie facet by chciał aby to kobieta zaczęła z nim rozmowę, zaprosiła go na randkę i to ona prowadziła cały związek, ale tak się nie da! Biologii i ewolucji się nie oszuka. Wiem, że ktoś może podnieść tutaj głos, że małżeństwo się rozpadło, bo kobieta zdradziła, że to jej wina. Pomyśl jaka kobieta zdradza faceta którego kocha?

Na zakończenie…

Wszystkie kursy które prowadzę mają pomóc Ci stać się prawdziwym mężczyzną, nie ważne gdzie w dniu dzisiejszym jesteś, może teraz czytasz to i masz świadomość swojej nieśmiałości, masz niską samoocenę, uważasz, że nie jesteś przystojny itd. jednak gwarantuje Ci, że nie ma problemu, którego nie można by rozwiązać. Każdy może się stać facetem jakiego będą pragnąć kobiety, a związek jaki stworzy przetrwa wszystkie przeciwności losu. Dzięki za uwagę i pozdrowienia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *