Udane Relacje

Flirt – teksty

Gotowe teksty

Flirt - tekstyCzasy w których przyszło nam żyć są takie, że ludzie chcą mieć wszystko podane na tacy. Po co uczyć się tabliczki mnożenia skoro są kalkulatory? Ortografia? Komputer sam poprawia błędy… Teksty do flirtu? Hmm… Parę lat temu gdy muzyka disco polo przeżywała swój złoty okres był taki program komputerowy do pisania tekstów piosenek. Wystarczyło w nim ustalić długość piosenki, rodzaj rymów i kliknąć przycisk generowania. Po chwili bum pojawiał się gotowy tekst piosenki. Sens jednak tego tekstu pozostawiał wiele do życzenia. Wiele słów wydawało się być wyrwanych z kontekstu.

 

Przecież flirt to nie disco polo

Zgadza się, sztuka flirtu jest trochę inna, lecz są też poniekąd podobne, o czym później. Czy zatem istnieją gotowe teksty na każdą okazję? Niestety rozczaruję Cię: nie ma magicznych tekstów! Wszystko co mówisz i w jaki sposób mówisz musi pasować do kontekstu sytuacji. W internecie krążą różne „gotowe teksty” ale ich skuteczność możesz sprawdzić sam/a. Nie zdziw się gdy osoba na której ich użyjesz zaniemówi (i to nie z powodu wrażenia jakie wywołasz). Nie twierdzę, że są one złe. Wiele z tych tekstów mogą się sprawdzać, ale tu chodzi o ich odpowiednie użycie. Jest to trochę tak jak z używaniem w samochodzie pedału gazu i hamulca. Oba są potrzebne, ale musisz ich używać w odpowiednim momencie i wiedzieć co ich użycie spowoduje. Tak samo jest z gotowymi tekstami. Jak zaczynasz swoją naukę flirtu od poznawania tekstów, ale nie wiesz jak ich używać to zrobisz sobie tylko krzywdę.

 

Wędka zamiast ryby!

Na swoich szkoleniach zaczynamy naukę od mentalności i nastawienia, poznania oczekiwań oraz obaw drugiej strony. Gdy wiesz jak myśli ta druga osoba i z czego wynika jej zachowanie, to wiesz jak masz reagować. Nie musisz uczyć się żadnych tekstów, ponieważ wszystkie jesteś w stanie wymyślać na poczekaniu. Jest wiele ćwiczeń rozwijających Twoją kreatywność. Rozpoczynając swoją przygodę z poznawaniem sztuki uwodzenia/flirtu musisz zabrać się do tego w sposób odpowiedni, tylko wtedy odnosisz najlepsze rezultaty.

 

Disco polo i flirt – cechy wspólne

flirt romans flirtowanieDisco polo jak i flirt mają pewne podobieństwo. Otóż niektóre teksty pozbawione sensu można zaaranżować w taki sposób, że stają się one hitem. Jeśli znasz się na relacjach damsko-męskich możesz słabe teksty mówić w taki sposób, że wywołają one wręcz zniewalający efekt. Ponieważ sposób ich wypowiadania będzie trafiał w konkretne emocje i wpływał na wywoływanie odpowiednich stanów. Zapewne wiesz, że zdanie składające z tych samych wyrazów można zaakcentować tak aby miało inne znaczenie.

– widziałeś się z Karoliną. (zdanie twierdzące)
– widziałeś się z Karoliną? (zdanie pytające)

Gdy nauczysz się mówić w właściwy sposób taki, który porusza emocje, to nawet opowiadając o tym jak wyrzucasz śmieci możesz wprowadzić seksualny stan do rozmowy.

 

Podsumowując

Nie szukaj gotowych tekstów jeśli nie wiesz jak ich używać, to droga donikąd. Chcesz aby Twoje życie towarzyskie było szczęśliwe, zacznij od zdobycia wędki. Wówczas nie tylko znajdziesz swoją drugą połówkę, czy też przeżyjesz różne przygody, ale będziesz w stanie unikać wielu trudnych sytuacji, niepotrzebnych kłótni – przez które mnóstwo związków się rozpada. Poznawanie nowych osób i flirtowanie będzie wówczas niezwykle łatwe, sprawiające Ci przyjemność i przekonasz się, że to dobra zabawa dla was dwojga.