Udane Relacje

Maciek
Financial Analyst

Kiedy czasami wspominam jak wyglądało moje życie kilka lat temu, to tylko się uśmiecham. Uświadamiam sobie jak bardzo wszystko się zmieniło. Na szczęście na plus.

Już od dziecka byłem nieśmiałym chłopakiem z różnego rodzaju kompleksami. W miarę dorastania wcale się to nie zmieniło, a może i nawet pogłębiło. Głownie przez to, że porównywałem się do innych. Zazdrościłem kolegom, że mają dziewczyny, a ja zawsze miałem z tym problem. Byłem sam.

Teraz wiem, że głównym powodem tego były moje przekonania i poglądy. Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco przystojny aby mieć piękną dziewczynę. Miałem niską samoocenę i uważałem, że nie zasługuje na to by być z wymarzoną dziewczyną. Przyszedł jednak taki dzień od którego wszystko zaczęło się zmieniać. Dowiedziałem się, że można żyć inaczej, tak jak dawniej mogłem tylko marzyć. Oczywiście był to proces, który tak naprawdę cały czas trwa. Dziś umiem cieszyć się z najmniejszych rzeczy i dopiero w wieku 20 kilku lat mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy. Swoim kursantom przekazuje to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Niezależnie w którym miejscu się znajdujesz, zawsze możesz zmienić swoje życie na lepsze.

Nie uznaję pustej teorii, niepopartej praktyką. Jako, że sam w przeszłości borykałem się z różnymi problemami w relacjach damsko-męskich, doskonale wiem jak sobie z nimi radzić. Ja przeszedłem już swoją drogę, teraz pomagam  innym i wiem, że jeśli tylko tego chcesz to Tobie również pomogę. Dla swoich kursantów nie chcę być jakimś guru, tylko po prostu ich przyjacielem, na którego zawszę mogą liczyć!