Udane Relacje

Mowa ciała samca alpha cz. 1

Komunikacja niewerbalna to bardzo obszerny temat, w tych kilku wpisach zajmiemy się jednak jej podstawami, które będziesz mógł wykorzystać do poznawania nowych kobiet i komunikowania swojemu otoczeniu tego, że jesteś pewnym siebie facetem, który wie czego chce od życia. Zapraszam więc do śledzenia naszej strony oraz lektury – Mowa ciała samca alpha.

 

Kobiety doskonale czytają mowę ciała!

Kobiety czytają mowę ciała nawet 8-10 krotnie lepiej niż robią to mężczyźni! Znaczy to więc, że jeszcze zanim podejdziesz do dziewczyny i cokolwiek powiesz, ona już na jej podstawie jest w stanie stwierdzić jakim facetem jesteś. Stosując niewłaściwą mowę ciała, możesz już na samym starcie być bez szans na poznanie wartościowej kobiety, zanim wypowiesz pierwsze słowo.
Słowa stanowią tylko 7% całej Twojej komunikacji! Natomiast cała reszta czyli 93% to komunikacja niewerbalna (mowa ciała, ton głosu). Jak widzisz słowa to bardzo niewielka część komunikacji. Gdy swoją mową ciała komunikujesz kobiecie, że jesteś nieśmiały, nerwowy, przestraszony to w żadnym wypadku nie przekonasz jej, słowami iż jest inaczej.

 

Wpływ ewolucji

Powstaje tutaj pytanie: dlaczego kobiety tak doskonale czytają mowę ciała? Otóż one od zawsze zajmowały się rodzenie i wychowywaniem dzieci, mężczyźni natomiast polowali i zapewniali kobietą bezpieczeństwo. Przez to ewolucja inaczej ukształtowała mózg każdej z obojga płci. Kobieta opiekując się dzieckiem musiała być w stanie wiedzieć czego to dziecko potrzebuje, czy jest głodne, czy śpiące, czy też chore itd. Mężczyzna natomiast spędzał całe dnie polując, nie skupiając się na komunikacji.
Kobiety tak doskonale czytają mowę ciała, gdyż mają to zakorzenione w genach. Każda z nich to potrafi, więc poprzez swoją mowę ciała, komunikujesz jej bardzo wiele na swój temat. Kobieta bardziej ufa wysyłanym komunikatom niewerbalny, a niżeli werbalnym.

 

Magia męskiego spojrzenia

Wielu facetów nie zdaje sobie z tego sprawy, jak istotne jest dla kobiety to w jaki sposób mężczyzna na nią patrzy. Często kobiety mówią między sobą, że mężczyzna jakiego spotkały miał niezwykły błysk w oku, zniewalające spojrzenie itd. Wzrok jest częścią Twojej mowy ciała, które w sposób niezwykle skuteczny może budować napięcie seksualne. Spojrzenie jednak musi być również zdecydowane! Nie możesz uciekać przed kontaktem wzrokowym z kobietą, to ona jako pierwsza powinna opuszczać swój wzrok. Stawia Cię to wówczas w pozycji dominującej. Nie oznacza to jednak, że masz stale patrzyć kobiecie w oczy, gdyż będzie to uciążliwe. Swoim spojrzeniem powinieneś wodzić po twarzy kobiety, gdy ona mówi do Ciebie, robiąc to w sposób powolny.

 

Udzielające się emocje

Jeżeli zapoznałeś się z moim szkoleniem zatytułowanym „Jak w 24h godziny stać się atrakcyjnym facetem w oczach pięknych kobiet” to wiesz, że aby wywołać u kogoś pewien stan emocjonalny trzeba go wywołać w pierwszej kolejności u siebie samego. Kierując się tą zasadą pamiętaj, że aby wywołać u kobiety jakiś stan, sprawić by czuła odpowiednie emocje, to Ty patrząc na nią musisz być w takim stanie. Przykładowo wyobrażając sobie seks i patrząc na kobietę Twoje myśli również się jej udzielą. Zobaczysz jak łatwo wtedy wprowadza się podczas rozmowy napięcie seksualne, ono rodzi się praktycznie samo.
Wzrok jest bardzo potężnym narzędziem gdyż za jego pomocą jesteś w stanie poruszać bardzo skutecznie emocje. Podchodząc pierwszy raz do kobiety samym spojrzeniem możesz sprawić, by jej myślenie ukierunkowało się na pewne tory, wywołujesz wówczas w niej pewne stany emocjonalne, co sprawia, że już od początku ona widzi, że jesteś kimś wartościowym.

Na dziś to tyle odnośnie mowy ciała, już niedługo w kolejnych częściach zajmiemy się pozostałymi elementami uwodzicielskiej mowy ciała.