Udane Relacje

Pasja i dziewczyna

Na pewno masz jakieś swoje hobby pasje które realizujesz i poświęcasz temu sporo swojego wolnego czasu. Bardzo dobrze, że tak jest. Kobiety uwielbiają facetów którzy realizują swoje marzenia, są aktywni, a nie siedzą tylko w domu i pierdzą w stołek. Pasja i dziewczyna? Najlepiej to połączyć! Poznając dziewczynę bardzo dużo mężczyzn popełnia jednak błąd i rezygnuje ze swojego dotychczasowego życia poświęcając więcej czasu swojej ukochanej dla ”dobra związku”.

 

Gdzie Cię to prowadzi?

Takie zachowanie przynosi jednak odwrotny skutek. Tracisz na wartości w oczach kobiety. Zdarza się, że to właśnie dziewczyna z którą jesteś będzie Ci mówić, że poświęcasz jej zbyt mało czasu. Zamiast niej wybierasz spotkania z kolegami czy jakieś inne formy spędzania czasu. Tak naprawdę tylko testuje Twój charakter. Jeśli będziesz się na wszystko zgadzał, to kobieta uzna Cię za słabego gościa i prawdopodobnie Cię po pewnym czasie zostawi lub wasz związek stanie się toksyczny.

 

Posiadaj własne zdanie!

Nie chodzi tu o to abyś zawsze stawał na przekór zdaniu Twojej dziewczyny, czy za wszelką cenę stawiał na swoim. Prawdziwy facet musi mieć swoje zdanie i nawet jeśli nie podoba się ono Twojej partnerce wiedz, że to Twoje życie i nikt nie może o nim decydować. Nie traktuj dziewczyny z którą jesteś jak księżniczki. Nie bój się jej stracić. Jeżeli masz ochotę spotkać się z kumplami nie pytaj się o pozwolenie tylko ją o tym poinformuj. Pamiętaj, że jest czas na wszystko. Na realizację swoich zainteresowań na spotkanie z kolegą przy piwie i na związek.

 

Na zakończenie

Podsumowując jeżeli podporządkujesz swoje życie drugiej osobie wyjdzie to tylko na złe. Nie rezygnuj nigdy ze swoich pasji i zainteresowań dla bycia w związku. Osoba z którą tworzysz związek ma akceptować Twoje pasje i sposoby spędzania wolnego czasu. Jeśli tego nie robi, to znaczy, że nie pasujecie do siebie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *