Udane Relacje

Podrywanie koleżanki

Podrywanie koleżanki

Cześć, dziś chcę Ci przybliżyć często poruszony temat, jakim jest – podrywanie koleżanki. Od razu zaznaczam, że podryw koleżanki jest dużo trudniejszy, a niżeli zupełnie nowej dziewczyny, która Cię jeszcze nie zna. Podchodząc do nowej dziewczyny jesteś dla niej pustą kartą. Nie ma ona na Twój temat jeszcze żadnej opinii, nic was nie łączy, po prostu nie zna Cię zupełnie. Inaczej wygląda sprawa w przypadku koleżanki, ona już wie na Twój temat, ma jakąś opinię o tobie, ale nie taką jaką byś chciał aby ona miała.

Kto zostaje przyjacielem?

Najczęściej jeśli facet poznaje kobietę i jest dla niej miły, rozmawia na bezpieczne socjalne tematy, nie łamie socjalnej granicy dotyku to właśnie wtedy trafia do szufladki przyjaciel. Przyjaciel to ktoś kogo dziewczyna może lubić, dobrze się jej z nim rozmawia, ale nic ponadto! W jej głowie jest myśl „spotykam się z nim, ale z nim nie sypiam, on jest dla mnie aseksualny”. Często tak się dzieje, że facet wpada do szufladki przyjaciel i nie wie dlaczego tak się stało, on chciał czegoś więcej, a wyszło jak wyszło. Oczywiście definicję przyjaciela można by tu znacznie bardziej rozwinąć, ale nie na tym będziemy się skupiać, artykuł dotyczy tego jak wyjść z tej szufladki.

OK, jak w takim razie wyjść z roli przyjaciela? Przede wszystkim musisz zmienić swój wizerunek w jej głowie. Wiele zależy od tego jak długo ona Cię zna, może to być miesiąc, rok, dziesięć lat itp. im dłużej tym jej zdanie na Twój temat jest mocniej utrwalone. Poniżej przedstawiam kilka kroków które musisz zrobić:

 

Krok 1: nie zachowuj się w stosunku do niej tak jak do tej pory!

Nie można robić cały czas tego samego i oczekiwać innego rezultatu. Ona musi zobaczyć w Tobie coś czego nie wiedziała do tej pory, coś co zmieni jej przekonania. Oczywiście Twoja zmiana zachowania wobec niej nie może być z dnia na dzień, bo to wyjdzie strasznie sztucznie. Najlepiej jakbyś zerwał z nią kontakt zupełnie na jakiś czas, później znowu wznawiasz kontakt, ale zachowujesz się już inaczej. Jeśli nie masz takiej możliwości zawieszenia waszego kontaktu (chodzicie razem na studia, pracuje z Tobą itp.) to wszelkie zmiany zachowań wprowadzaj bardzo powoli.

 

Krok 2: wprowadzaj eskalację dotyku wykraczającego poza dotyk socjalny.

Musisz zacząć ją dotykać, oczywiście nie mam tu na myśli chamskiego obmacywania, ale coś na zasadzie rozmawiacie, opowiadasz jakąś historię i klepiesz ją w udo, lub kładziesz na chwilę swoją rękę na jej udo (2-3 sekundy). UWAGA gdy ją dotykasz to nie gap się na swoją rękę, obserwuj jej twarz, a ten dotyk jest taki niby przy okazji! Wykorzystuj różne preteksty do eskalacji, ona coś zrobiła dla Ciebie więc uśmiechasz się i przytulasz ją żartobliwie. Później wydłużaj ten dotyk, przechodź do innych sfer.

 

Krok 3: seksualizacja rozmowy.

Wprowadzaj różne podteksty seksualne do rozmowy, np. ona mówi, że coś zrobiła itp. a Ty seksualizuj to mówiąc np. „ale z ciebie niegrzeczna dziewczynka” lub „wiesz gdybym to ja był twoim chłopakiem to za takie coś dałbym ci klapsa”. Stosuj podobne kombinacje. Masz je mówić na luzie, z uśmiechem, niskim seksualnym tonem głosu, to naprawdę rozbudza w niej wyobraźnię.

 

Krok 4: ignorowanie jej oporów.

Wszystko interpretuj po swojemu, gdy ją dotykasz i ona nagle mówi „co ty robisz?” bądź spójny z samym sobą, nie tłumacz się powiedź coś w stylu „lubię cię, a ludzi których lubię dotykam”. Pamiętaj, że ten jej opór jeśli się pojawi jest w zdecydowanej większości sztuczny, tylko po to by sprawdzić Twoje intencje i to czy się zawstydzisz i wycofasz. Pamiętaj jesteś spójny z tym co robisz, nie tłumacz się raczej sam okaż zdziwienie, że ona tak zareagowała.

Krok 5: interpretuj wszystko po swojemu.

Odwracaj kota ogonem ona coś opowiada itp. więc powiedź do niej np. „Kasiu, a czemu Ty mnie podrywasz?”. Pamiętaj seksualny ton głosu i humor. Oskarżaj ją, że to ona Cię podrywa, chce uwieść i zaciągnąć do łóżka. A co jeśli ona mówi, że to nie prawda? Nic, po prostu ignorujesz i mówisz coś w stylu „taa jasne, już ja dobrze wiem co chodzi ci po głowie”.

 

Krok 6: robienie kroków w tył.

Może wyda Ci się to dziwne, ale jeśli będziesz ciągle ją próbował poderwać, ciągle zmierzał do jednego, to staniesz się nudny i przewidywalny. Rób dwa kroki w przód i jeden w tył. Czyli np. dwa dni seksualizujesz wasz kontakt, trzeciego dnia zachowujesz się jak normalny kolega, żadnych podtekstów itp. To bardzo ważne, nawet jeśli wszystko się dobrze układa rób ten krok w tył, niech ona się zastanawia „czy on do mnie coś czuje?” niech ma wątpliwości!

 

Krok 7: nie graj w otwarte karty!

Największy błąd jaki możesz popełnić i spalić całą waszą relację to powiedzieć co do niej czujesz! Jeśli to zrobisz to jest już pozamiatane i GAME OVER. Ona ma się cały czas zastanawiać i być niepewna czy Ty ją podrywasz, czy nie. Jeśli jej powiesz, jakie masz zamiary wobec niej będzie koniec, nic nie osiągniesz.

 

Krok 8: wspólne wyjścia.

Proponuj różne spotkania, wyjścia na imprezy, wyjazdy na rowery, narty, strzelnice itp. nigdy, przenigdy nie nazywaj tych spotkań randkami! Postaraj się aby była na nich odpowiednia atmosfera, emocje które was połączą, dużo eskalacji dotyku. Najlepiej planuj tak spotkania abyś miał możliwość ją wyizolować z całego otoczenia, czule tam pocałować, gdy pocałunek wchodzi całujesz coraz namiętniej, dotykasz wtedy też stref intymnych. Zawsze miej zaplanowane miejsce intymne na seks, gdy już ją całujesz i dotykasz jest to odpowiedni moment aby właśnie doszło do seksu! Gdy pojawiają się z jej strony jakiekolwiek opory, całujesz ją i ignorujesz, gdy teraz się byś poddał to jest pozamiatane, pokażesz się jako niezdecydowany facet.

 

Zakończenie

Przybliżyłem Ci tutaj właśnie jak wygląda podryw koleżanki, jak sam widzisz wymaga on więcej nakładu pracy, a niżeli poderwanie zupełnie nowej dziewczyny. Od nowej dziewczyny bierzesz telefon, umawiasz spotkanie i od razu zmierzasz do seksu.

Pamiętaj materiał ten jest oparty na wielu skrótach myślowych, bardzo ważna jest Twoja mowa ciała, ton głosu i cała Twoja mentalność.Dziękuję Ci za poświęcony czas i pamiętaj podejmij działanie, gdy nie działasz stoisz w miejscu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *