Udane Relacje

Szkolenie z zakresu relacji damsko-męskich dla mężczyzn

Udane Relacje

Wyjątkowa oferta

Jako, że trafiłeś na tę stronę i czytasz ten tekst, to masz niepowtarzalną okazję skorzystać z wyjątkowej oferty, jaką jest – Szkolenie z zakresu relacji damsko-męskich dla mężczyzn! Problem polega na tym, że jeśli chcesz mieć niespotykane efekty to musisz wykroczyć poza materiały z dziedziny uwodzenia i zacząć myśleć o relacjach damsko-męskich jak o zbiorze wzorców zachowań i ćwiczyć je w prawdziwych warunkach.
Nie ważne jak wyglądasz, ile masz pieniędzy i w jakim miejscu się znajdujesz, po naszym kursie staniesz się:
– Pewnym siebie i zdecydowanym mężczyzną, który będzie stabilny emocjonalnie, a swoją siłą charakteru będzie przyciągał najatrakcyjniejsze kobiety.
– Będziesz z niespotykaną łatwością potrafił poprowadzić każdą rozmowę z kobietą i tworzyć samodzielnie najkreatywniejsze teksty w każdej sytuacji!
– Twoja mowa ciała będzie komunikować całemu otoczeniu, że jesteś prawdziwym samcem alpha, którego należy traktować z szacunkiem.
– Od teraz to Ty będziesz wybierał kobiety z jakimi będziesz się spotykał i to one będą się starać o Twoją uwagę!

Fragment szkolenia

Szkolenie składa się z teorii oraz przede wszystkim praktyki! W ciągu tych zaledwie dwóch dni odmienią się Twoje kontakty z kobietami i sam się o tym przekonasz!

Odtwórz wideo

Ultra skuteczny i rozbudowany system szkoleniowy

Mentalność:

Na szkoleniu dogłębnie zajmiemy się budową Twojej mentalności. Zaczniemy od przedstawienia Ci wielu zagadnień teoretycznych, byś wiedział co z czego wynika. Następnie przejdziemy do działań praktycznych, opartych na ćwiczeniach. Ćwiczenia maja odpowiednio dobrany stopień trudności, tak abyś w jak najkrótszym czasie zrobił ogromne postępy. Wszystko to zbuduję Twoją tytanową pewność siebie!

Znalezienie Twojego stylu:

Pomożemy znaleźć Ci idealny styl dla Ciebie. Czyli w jaki sposób masz się prezentować wizualnie i jak masz rozmawiać z kobietami. Wszystko to będzie naturalne. Tak abyś czuł się wyśmienicie i aby wszytko to było zgodne z Twoją osobowością.

Mowa ciała:

Poznasz najbardziej uniwersalny język na tej planecie czyli mowę ciała (a właściwie coś dużo więc, bo całą komunikację niewerbalną). Nie będziesz musiał nawet nic mówić werbalnie aby wyróżnić się z tłumy. Tak by kobiety od razu zwracały na Ciebie uwagę. Jeszcze zanim coś powiesz do dowolnej kobiety ona będzie patrzyć na Ciebie jak na atrakcyjnego mężczyznę. Komunikacja niewerbalna to aż 93% całkowitego przekazu, słowa to zaledwie 7%.

Strategie poznawania kobiet:

Opanujesz najskuteczniejsze metody poznawania kobiet. Będziesz wiedział jak w dowolnym miejscu rozpocząć rozmowę z kobietą, jak wzbudzić w niej zainteresowania i pożądanie. Nie ważne czy jest sama, czy z koleżankami, czy też kolegami. Bez znaczenia jest również czy to ulica, klub, sklep, szkoła itp. Nauczymy Cię jak filtrować otoczenie, jak rozpoznawać kobiety i kreować odpowiednie sytuacji. Wzięcie numeru i spotkanie to będzie już dla Ciebie formalność.

Tworzenie związków:

Przekażemy Ci wszystko odnośnie tworzenia związków i kierowaniu nimi. Czyli to co zbudujesz będzie wyglądać tak jak chcesz aby wyglądało. Poznasz tutaj wiele sekretów, które nigdy i nigdzie indziej nie zostaną ujawnione. 99% ludzi nie potrafi stworzyć związku w którym będą szczęśliwi. Ty jednak będziesz zaliczał się do tego 1% który posiądzie wiedzę i umiejętności prawdziwego uwodziciela.

A także:

Dostaniesz również dużo więcej wiedzy i posiądziesz mnóstwo dodatkowych umiejętności, tak abyś potrafił wychodzić z każdej sytuacji, przeciwdziałał różnym konfliktom i problemom. Otrzymasz mega skuteczne strategie kierowania emocjami (są one jednak na tyle potężne, że należy ich używać bardzo rozsądnie).

Podsumowując:

Po ukończeniu szkolenia staniesz się udoskonaloną wersją samego siebie! Mężczyzną którego pragną kobiety i dla którego będą gotowe zrobić bardzo wiele. Od teraz to Ty będziesz decydował jak będzie wyglądać Twoje życie towarzyskie. Jednym słowem zmiana będzie tak duża, że za nic nie zgodzisz się wrócić do stanu z przed kursu!

 

Jak wygląda szkolenie

Szkolenie jest zaplanowane na kilka dni. W ciągu tych kilku dni odmienimy Twoje nastawienie mentalne. Zdobędziesz niedostępną dla innych wiedzę z zakresu relacji damsko-męskich. Skupimy się na tym w jaki sposób masz poznawać kobiety w dowolnej sytuacji oraz gdy już je poznasz jak umawiać się z nimi na randki. Szkolenie składa się z teorii oraz przede wszystkim praktyki! W ciągu tych zaledwie dwóch dni odmienią się Twoje kontakty z kobietami i sam się o tym przekonasz.

Praktyka czyni mistrza

Wielu trenerów w zakresie relacji damsko-męskich skupia się głównie na omawianiu teorii. Kursanci siedzą po kilkanaście godzin i wysłuchują nudnych wykładów. Następnie nie wiedzą jak skorzystać ze zdobytej wiedzy. U nas dostajesz najbardziej wartościową wiedzę oraz zdobywasz realne umiejętności na zajęciach praktycznych! Bo czy można nauczyć się jazdy samochodem czytając książkę lub słuchając wykładu? Dlatego my kładziemy nacisk na przede wszystkim praktykę! Gdy już ukończysz nasze szkolenie, będziesz posiadał ogromny zasób wiedzy oraz tego co najcenniejsze – UMIEJĘTNOŚCI!
Cały sekret tkwi w odpowiednio zaplanowanych ćwiczeniach i rosnącym stopniu trudności ich wykonywania. Jednak zmiana ta jest na tyle przemyślana, że wszystko dzieje się dla Ciebie bardzo naturalnie! Po ukończonym szkoleniu będziesz niczym komandos przygotowany do wykonywania najtrudniejszych zadań i do działania w każdym zakątku świata.

 

W ramach wyjaśnienia nie twierdzimy, że inni trenerzy stosują nieskuteczne metody nauczania. Czy też, że na ich szkoleniach nie będziesz się bawił równie dobrze co na naszych. Jednak uważamy, że to co robimy jest inne i sprawdza się fenomenalnie w przypadku naszych kursantów. Po prostu na przestrzeni lat i doświadczeń wyewoluował nasz unikatowy styl nauczania, który jest ultra skuteczny.

 

Wartość wiedzy

Po zapoznaniu się z opisem czego się nauczysz na kursie – Szkolenie z zakresu relacji damsko-męskich dla mężczyzn, sam widzisz już, ile korzyści płynie z tej wiedzy i jaka kryje się w niej moc! Narzędzia te są tak potężne, że zależy nam na tym by przekazywać je osobą ambitnym i chcącym się doskonalić. Jedyne czego chcemy to zaoferować kurs, który zagwarantuje Ci wspaniały zwrot inwestycji! Dlatego teraz sam odpowiedz sobie na pytanie, jak bardzo by zmieniło się Twoje życie gdybyś dysponował taką wiedzą? Jaką wartość ma dla Ciebie możliwość jej zdobycia?

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Oczywiście jest to pytanie retoryczne, ponieważ ogrom tej wiedzy i jej wartość jest niewyobrażalna. Jest to inwestycja na całe życie, której nikt Ci już nie odbierze. Teraz jednak pomyśl ile okazji do poznania atrakcyjnych kobiet tracisz na co dzień i ile już takich okazji zmarnowałeś. Najwyższy czas zostawić przeszłość za sobą i dokonać prawdziwej zmiany! Po ukończeniu szkolenia narodzisz się na nowo, w takiej wersji jakiej zawsze chciałeś być i jakiej będą zazdrościć Ci inni.

Gwarancja pełnej dyskrecji!

Zapisując się do nas na kurs masz gwarancję pełnej dyskrecji! Jeśli nie chcesz to nikt nie będzie wiedział, że byłeś u nas na kursie. Zajęcia teoretyczne odbywają się w Olkuszu, natomiast miejsce (miasto) zajęć praktycznych ustalamy indywidualnie z kursantami. Istnieje możliwość zapewnienia noclegu dla osób przyjezdnych!

Miła atmosfera

Być może zdajesz sobie już z tego sprawę, że jest to idealne oferta dla Ciebie, a my z przyjemności podzielimy się z Tobą tą wiedzą – w miłej i przyjazne atmosferze. Sami zdobywaliśmy swoją wiedzę latami, testując różne metody, poświęcając swój czas i ponosząc różne koszty. Jednak dzięki temu Ty masz teraz możliwość otrzymania tego co przetestowane i sprawdzone. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale nasz system jest niesamowicie łatwy do opanowania i wręcz nieziemsko skuteczny!

Udoskonalone metody nauczania

Wielu trenerów uczy uwodzenia, jednak są oni skupieni tylko i wyłącznie na tym temacie i nie widzą całej otoczki jaka jest wokół uwodzenia. Dlatego my wykorzystujemy specjalnie rozwinięte i uzupełnione metody, co daje wręcz niespotykane rezultaty. Jeśli jednak uważasz, że posiadanie tak potężnej wiedzy Cię przerasta, to nie zapisuj się na nasze szkolenie. Natomiast jeżeli chcesz posiąść tę niezwykłą wiedzę zapoznaj się z możliwymi formami szkoleń.
Zanim zapiszesz się na kurs, mam dla Ciebie jeszcze jedną informację:
Jesteśmy tak pewni swojego systemu, że otrzymujesz od nas gwarancję 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy!
Teraz możesz z czystym sumieniem skorzystać z oferty naszego szkolenia!

Plan rozwoju po zakończeniu kursu

Po ukończeniu – szkolenie z zakresu relacji damsko-męskich dla mężczyzn otrzymasz od nas plan rozwoju osobistego, dzięki któremu Twoje umiejętności będą stale rosnąć. Ponadto po miesiącu od zakończenia szkolenia masz możliwość skorzystania z darmowej konsultacji, gdzie wspólnie przeanalizujemy twoje postępy.

Zgłoś się na szkolenie

Odezwiemy się najszybciej jak to możiwe.