Udane Relacje

Zaakceptuj samą siebie!

W dzisiejszym wpisie poruszę temat akceptacji samej siebie i pokażę Ci jak bardzo jest to ważne. Gdy masz na jakimś punkcie kompleks i jakaś osoba z zewnątrz zrobi Ci uwagę lub uszczypliwość na ten temat to jak się poczujesz?

A gdyby tak uwolnić się od tego i zmienić swój sposób myślenia? Jeśli zaakceptujesz samą siebie, taka jaka jesteś i zaczniesz czuć się z tym dobrze, to nikt inny nie może żadną uwagą wyprowadzić Cię z tego stanu. Jeśli jeszcze tego nie potrafisz to naucz się śmiać sama z siebie, zwłaszcza z rzeczy, które do tej pory stanowią dla Ciebie jakiś kompleks.

Samo takie zachowanie wyróżni Cię na tle wielu kobiet, ponieważ większość nie podchodzi do siebie z dystansem, traktują śmiertelnie poważnie to co słyszą na swój temat. Jeśli zaczniesz już akceptować się w pełni, to każdą uwagę na swój temat jesteś w stanie obrócić w żart czy też nadać jej inne znaczenie. Przykłady:

– masz za dużo piegów
– dzięki, wielu mężczyzn właśnie to pociąga we mnie

– jesteś trochę za niska
– muszę Ci się bardzo podobać skoro tak zwracasz na mnie uwagę

– jesteś za gruba
– tak i przy tym jaka seksowna

– masz krótkie nogi
– dzięki, też jestem z nich zadowolona

Przykłady które tutaj podałem są właśnie oparte na zmianie znaczenia, nie polecam odpowiadać atakiem na atak, dlatego, że później ktoś znowu będzie chciał się odgryźć, a to do niczego Was nie doprowadzi. Pokazuj, że akceptujesz samą siebie, nie masz kompleksów, a sama się przekonasz jak stanie się to pociągające dla wielu mężczyzn, każdy z nich chce mieć kobietę o takich cechach. Jako, że mało kobiet odznacza się takim podejściem do życia, jest to duży plus dla Ciebie. Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć Ci: zaakceptuj samą siebie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *