O nas


TRENERZY:

 

Paweł

 

Od 2008 roku nieprzerwanie związany jestem z rozwojem osobistym. Wcześniej sam borykałem się z różnymi problemami.

Kiedyś już samo odezwanie się w towarzystwie było dla mnie czymś co wywoływało ból. A w towarzystwie w którym znajdowała się jakaś dziewczyna, to już kompletna masakra…

Być może i Ciebie dręczą podobne demony i nie możesz poznawać dziewczyn takich jakbyś chciał.
Znam ten wewnętrzny głos mówiący:

„nie zasługujesz na tę dziewczynę, ośmieszysz się tylko, musisz być lepszy, mieć więcej pieniędzy, być superbohaterem by jej imponować…”

Gdy pewnego dnia usłyszałem o nauce sztuki uwodzenia, pomyślałem, że to jakaś ściema. Przecież nie można się tego nauczyć.

Jednak nie dawało mi to spokoju. Miałem dość tego braku pewności i paraliżującego strachu przed dziewczynami.
Był to czas kiedy intensywnie uczestniczyłem w szkoleniach poświęconych językowi perswazji w sprzedaży. Pomyślałem, że skoro klienta niezainteresowanego zakupem jestem w stanie przekonać by jednak kupił, to może i podobnie jest z uwodzeniem.

Zdobywając swoją wiedzę, brałem udział w tak dużej ilości szkoleń, że sam już nie potrafię ich zliczyć. Poznałem dzięki temu wielu niezwykłych ludzi, a oni podzielili się ze mną sekretami swoich umiejętności.
Prowadząc własne eksperymenty rozwinąłem pewne techniki do demonicznej skuteczności – byłem w szoku jak to działa.
Inni mogli tylko mówić o pięknych dziewczynach, a ja zdobywałem takie dziewczyny.

Dlatego dziś z całą pewnością mówię, że uwodzenie to umiejętność jak każda inna i można się jej nauczyć.

Tak, możesz zostać mistrzem uwodzenia jeśli tylko zabierzesz się za to właściwie.

Jeśli tylko chcesz to pomogę i Tobie osiągnąć szczyt umiejętności i cieszyć się życiem jakiego naprawdę pragniesz.
Swoją drogę przeszedłem od kompletnego zera, dlatego wiem z jakimi problemami się zmagasz i znam receptę na ich rozwiązanie.


 

Maciek

 

Kiedy czasami wspominam jak wyglądało moje życie kilka lat temu, to tylko się uśmiecham. Uświadamiam sobie jak bardzo wszystko się zmieniło. Na szczęście na plus.

Już od dziecka byłem nieśmiałym chłopakiem z różnego rodzaju kompleksami. W miarę dorastania wcale się to nie zmieniło, a może i nawet pogłębiło. Głownie przez to, że porównywałem się do innych. Zazdrościłem kolegom, że mają dziewczyny, a ja zawsze miałem z tym problem. Byłem sam.

Teraz wiem, że głównym powodem tego były moje przekonania i poglądy. Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco przystojny aby mieć piękną dziewczynę. Miałem niską samoocenę i uważałem, że nie zasługuje na to by być z wymarzoną dziewczyną. Przyszedł jednak taki dzień od którego wszystko zaczęło się zmieniać. Dowiedziałem się, że można żyć inaczej, tak jak dawniej mogłem tylko marzyć. Oczywiście był to proces, który tak naprawdę cały czas trwa. Dziś umiem cieszyć się z najmniejszych rzeczy i dopiero w wieku 20 kilku lat mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy. Swoim kursantom przekazuje to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Niezależnie w którym miejscu się znajdujesz, zawsze możesz zmienić swoje życie na lepsze.

Nie uznaję pustej teorii, niepopartej praktyką. Jako, że sam w przeszłości borykałem się z różnymi problemami w relacjach damsko-męskich, doskonale wiem jak sobie z nimi radzić. Ja przeszedłem już swoją drogę, teraz pomagam  innym i wiem, że jeśli tylko tego chcesz to Tobie również pomogę. Dla swoich kursantów nie chcę być jakimś guru, tylko po prostu ich przyjacielem, na którego zawszę mogą liczyć!


Regulamin, Polityka Prywatności, Perswazyjny Copywriting