Udane Relacje

Bądź wyzwaniem dla mężczyzn

Musisz się cenić!

W tym wpisie przedstawię Ci dlaczego powinnaś stawiać pewnego rodzaju opory mężczyznom i sprawić by troszkę bardziej się o Ciebie starali. Wszystko co cenne nie przychodzi łatwo, w relacjach damsko-męskich jest tak samo. Rolą mężczyzny jest zdobywać, a kobiety opierać się, więc powinnaś tak robić. Nie mam tutaj na myśli zgrywanie oziębłej kobiety, całkowicie niedostępnej, bo takie tylko odstraszają większość mężczyzn. Bądź wyzwaniem dla mężczyzn, ale w odpowiednim znaczeniu.

 

Wszystko z umiarem i wyczuciem

Gdy mężczyzna się o Ciebie stara, postaw mu troszkę więcej oporów, wartościowi mężczyźni lubią je przełamywać. Jednak uważaj aby z tym nie przesadzić, gdyż jeśli ciągle tylko się opierasz, to mężczyzna straci zainteresowanie Tobą, uzna, że po co ma się starać skoro i tak nic z tego nie będzie. Twoje podnoszenie poprzeczki ma być subtelne, bez oczywistego grania w otwarte karty.

Mimo, że rolą mężczyzny jest zdobywać, to musisz mu okazywać zainteresowanie, czyli nagradzać jego starania. Robiąc to pokazujesz, że jest na dobrej drodze i niech się stara dalej.
Wszystko to ma być w luźnej formie, cały flirt na tym polega, że jest to dobra zabawa dla dwojga ludzi. Nie polega to na graniu na czyichś emocjach.

 

Siła przyciągania

Gdy opierasz się mężczyźnie, a on zdobywa wówczas związek który stworzycie będzie bardzo trwały. Mimo wszystko pamiętaj o tym, że gracie w tej samej drużynie i tworzycie coś razem, więc zaangażowanie musi być niemal takie samo. Każdy mężczyzna znający swoją wartość odrzuci kobietę, która stara się go wykorzystywać i tylko wymaga od niego nie dając sama nic w zamian. Podsumowując bądź wyzwaniem dla mężczyzn!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *