Udane Relacje

Randka bez wydawania pieniędzy

Nie musisz mieć ze sobą portfela aby iść na randkę

Randka bez wydawania pieniędzyRandka bez wydawania pieniędzy jest jak najbardziej możliwa. Jedyne koszty jakie możesz ponieść to dojazd i ewentualnie zakup prezerwatyw. Jednak tego wkładu finansowego nie wliczam ponieważ jest to oczywisty element udanego spotkania. Równie dobrze na randkę możesz udać się pieszo, a seks uprawiać bez zabezpieczenia, więc sam widzisz że jak na razie nie wydałeś jeszcze choćby złotówki. Oczywiście w artykule tym nie chce Cię przekonywać aby nigdy nie wydawać pieniędzy na spotkaniu z dziewczyną, bo nie ma w tym nic złego. Randka bez wydawania pieniędzy to coś normalnego i nie ma większego wpływu na przebieg spotkania.

 

Spacer i pocałunek nic nie kosztują

Najprostszą metodą na randkę bez wydawania pieniędzy jest zwykły spacer. Oczywiście będzie to zły wybór gdy za oknem jest paskudna pogoda. Alternatywną opcją jest wtedy np. przechadzka po centrum handlowym. Możecie zahaczyć o sklepy z odzieżą i wspólnie wybierać dla siebie ubrania – niekoniecznie coś kupując. Na pewno będzie to świetna zabawa dla was obojga i o to właśnie chodzi na randce aby się dobrze bawić i lepiej poznać. Spacer, wspólne przymierzanie ubrań, mały postój gdzieś na ławeczce. Wszystko to plus umiejętne wprowadzenie dotyku zbliża was do siebie i już tylko od Ciebie zależy czy zdecydujesz się w odpowiednim momencie pocałować dziewczynę.

 

Zasada 20 zł

Istnieje taka zasada, że na pierwszej randce nie powinieneś wydać więcej niż 20 zł. Co prawda tytuł tego artykułu to randka bez wydawania pieniędzy. Jest to za mocne stwierdzenie jeśli chodzi o wydanie kilku złotych na kawę czy herbatę, jeżeli zdecydowałeś się zabrać dziewczynę do kawiarni. Zbędnym wydawaniem pieniędzy nazywam tutaj – bezsensowne kupowanie drogich prezentów pieniadze randka uwodzenie w dzieńkwiatów czy zaproszenie dziewczyny do drogiej restauracji. Niestety większość mężczyzn popełnia ten błąd. Chcąc zaimponować dziewczynie pokazują, że mają dużo pieniędzy, a czasami nawet ją oszukując co jest jeszcze gorsze. Takie działanie przyniesie odwrotny skutek. Jak najbardziej w porządku jest jeżeli to Ty zapłacisz za bilet do kina czy muzeum, ale niech dziewczyna też się zaangażuje i jeśli np. później pójdziecie na lody to niech tym razem ona zapłaci. Wcześniej wspomniałem o wspólnym przymierzaniu ubrań . Jeśli chcesz kup coś dziewczynie ale pod warunkiem że ona Tobie też coś sprezentuje. Chodzi o to abyś nie był jej sponsorem. Czasami możesz poznać dziewczynę, której będzie zależeć tylko na Twoich pieniądzach, ale odpowiedz sobie na pytanie czy interesuje Cie taki układ i kto komu wtedy nie daje szansy?

 

Bądź po prostu sobą

Wartościowej kobiecie nie będzie zależeć na stanie Twojego konta tylko na Tobie samym. Prawie każda dziewczyna chce poznać pewnego siebie interesującego faceta, który przede wszystkim będzie prawdziwy i nie będzie udawał kogoś kim nie jest. Nie chce byś mi wierzył na słowo. Zaproś dziewczynę na randkę bez wydawania pieniędzy i sam się przekonaj czy rady których Ci udzieliłem się sprawdzają.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *