Udane Relacje

Mowa ciała samca alpha cz. 3

Witaj w trzeciej i ostatniej już części wpisu poświęconego mowie ciała samca Alpha. Jeśli jeszcze nie czytałeś pierwszej i drugiej części kliknij poniżej:
Część pierwsza
Część druga

 

Zaczynamy wprowadzać komunikację niewerbalną

Znasz już elementy składające się na Twoją komunikację niewerbalną. Wiesz już jak masz się poruszać, siedzieć, uśmiechać się itd. Jednak sama znajomość to nie wszystko. Nie wystarczy wiedzieć o istnieniu języka angielskiego, aby się za jego pośrednictwem komunikować. Wymaga to poznania słówek, czasów itd. dopiero później możesz zacząć wykorzystywać ten język w praktyce.
Z komunikacją niewerbalną jest podobnie, aczkolwiek nauczyć się jej możesz dużo szybciej i łatwiej.

 

Przechodzimy do praktyki

Ciężko jest na samym początku od razu zacząć stosować w 100% właściwą komunikację niewerbalną, jeśli do tej pory się tego nie robiło. Ponieważ dbanie o odpowiednią postawę, mimikę, ton głosu itp. pochłania Twoją uwagę. Podczas gdy sama rozmowa z kobietą jest jeszcze dla Ciebie dość stresująca to zgodzisz się ze mną, że ciężko jest koncentrować się na innych rzeczach. Zwłaszcza jeśli jest ich w dodatku tak wiele. Dlatego w większości przypadków całkowicie bezsensowne jest skupianie się na wszystkim.
Na samym początku zacznij od rzeczy prostych i trenuj je w każdych warunkach. Chodząc po ulicy, siedząc, stojąc – stosuj właściwą postawę ciała. Gdy podchodzisz do dziewczyny to bądź skoncentrowany tylko na tym jak podchodzisz i stoisz. Spraw aby właściwa postawa ciała była dla Ciebie czymś naturalnym. Następnie w takiej kolejności wprowadzaj pozostałe elementy. Gdy już opanujesz postawę to dodajesz do tego np. uśmiech itd.

 

Połącz to w jedno

Kiedy nauczysz się każdego z opisanych elementów komunikacji niewerbalnej i zaczniesz je stosować razem, przekonasz się jak wielka moc w tym drzemie. Dziewczyny z daleka będą widzieć, że jesteś mężczyzną od którego wręcz emanuje pewność siebie i automatycznie będą postrzegać Cię za ponadprzeciętnie atrakcyjnego. Bardzo szybko przekonasz się też jak wiele właściwa komunikacja niewerbalna zmienia w Twoich kontaktach międzyludzkich (nie tylko z kobietami). Naprawdę nie musisz być mistrzem gadki aby podrywać piękne dziewczyny. Sprawdzałem to wielokrotnie. Zdarzało mi się nawet mówić totalne głupoty, jednak jakość tego przekazu i sposób w jaki to mówiłem w zupełności wystarczały aby poznawać dziewczyny. Inni uczyli się bajerować słowami, mieli super gadane. Poznawali dziewczyny i na tym się kończyło. Dziewczyna trochę się pośmiała, porozmawiała z nimi i tyle. Jednak ja pokazywałem tym dziewczynom coś zupełnie innego, czyli wszystko to czego tamtym facetom brakowało i zarazem tego co tak naprawdę te wszystkie kobiety pragnęły. Dlatego ja spotykałem się z tymi dziewczynami i one chciały być ze mną, a nie z nimi.

 

Bądź spójny ze swoją mową ciała

Na koniec mam ostatnią radę, ale równie ważną jak wszystkie do tej pory. Cała Twoja komunikacja niewerbalna opisuje Twój charakter. Gdy opanujesz wszystko co zostało zawarte w tych trzech wpisach będziesz miał dobre efekty. Jednak pamiętaj, że nie wystarczy stosować mowę ciała samca Alpha aby być Alpha! To coś dużo bardziej głębokiego, Ty musisz się stać samcem Alpha! Ponieważ gdy taki nie będziesz, to po pewnym czasie dziewczyna, którą poznasz przekona się, że tylko udajesz. Twoja mentalność jest czymś szalenie istotnym. Wytłumaczę Ci to na przykładzie. Można założyć na siebie pięć grubych swetrów i wszędzie w koło rozpowiadać, że jest się kulturystą. Dopóki będziesz w tych swetrach dużo osób może Ci w to uwierzyć. Jednak gdy kogoś bliżej poznasz to w końcu nadejdzie czas, że będziesz musiał ściągnąć te swetry i wtedy okaże się, że to wszystko w koło to ściema. Dlatego zachęcam Cię jeszcze raz do pracowania nad swoją mentalnością. Gdy już to wszystko opanujesz to staniesz się prawdziwym samcem Alpha, a wtedy poznawanie dziewczyn stanie się przyjemne i łatwe.