Udane Relacje

Typy kobiet

W tym wpisie przedstawię Ci różne typy kobiet. Jak zapewne sam dobrze wiesz każda kobieta jest inna, ma inny pogląd na pewne sprawy, ubiera się inaczej, wyznaje inne wartości i zupełnie inaczej myśli o związku. Teraz jednak sam się zastanów jaka kobieta Cię interesuje, jaki ma być jej styl, charakter i podejście do związku, opisz swój ideał.

Gdy już wiesz jakiej kobiety szukasz masz możliwość od razu odrzucania tych, które nie spełniają Twoich kryteriów. Pamiętaj, że nie ma sensu namawiać dziewczyny szukającej związku na przelotny romans, bo takim podejściem zrobisz tylko jej krzywdę. Jeśli szukasz tylko przelotnej przygody to skup się na kobietach, które też tego szukają. Poniżej przedstawię Ci kilka typów kobiet. Nie sposób opisać każdego z nich, bo można to zrobić na naprawdę różne sposoby, więc przedstawię Ci tu taki zupełnie podstawowy podział charakterów.

Typ kobiety nie mającej sprecyzowanych planów na przyszłość

Przeważnie w wieku 18-24 lata. Jest to typ kobiet, które w większości nie myślą jeszcze jakoś poważnie o małżeństwie i dzieciach. Często te kobiety są dużo bardziej otwarte na przygody i luźne związki. Jeśli chcesz po prostu przeżyć przygodę bez zobowiązań to szukaj właśnie takich kobiet. Kobiety w takim wieku często jeszcze nie robią kariery zawodowej i chcą cieszyć się zabawą, prowadzą dość beztroskie życie. Oczywiście nie jest to regułą, że wszystkie kobiety w tym wieku będą spełniać te kryterium, chcę Ci tylko pokazać, że w tym wieku jest ich po prostu najwięcej. Zdarzają się oczywiście i starsze kobiety, które można zaliczyć do tego typu. Jeśli interesuje Cię ten typ kobiety to szukaj u niej przede wszystkim takich cech jak spontaniczność czy odwaga.

Kobiety związkowe,

czyli takie które poszukują już faceta z którym stworzą stały związek, wezmą ślub i będą mieć dzieci. Przeważnie jest to przedział 25-30 lat. Kobieta zdaje sobie z tego sprawę, że najbardziej atrakcyjna dla większości facetów jest w wieku do 30 lat i dlatego przed tym wiekiem chce znaleźć stałego partnera. Jeśli myślisz o takiej kobiecie z którą stworzysz stały związek, to rozmawiaj z nią bardziej o swoich pasjach i marzeniach. Często takie kobiety są bardziej romantycznie nastawione do życia i lubią snuć romantyczną wizję przyszłości.

Trzeci typ to kobieta, która żyje w stałym związku,

ale daje szuka przygód, lecz dużo bardziej dyskretnie, nie interesuje jej zupełnie stały związek, jedynie relacja czysto seksualna. Jest to typ trochę podobny do pierwszego z omawianych, ale tutaj kobieta szuka czegoś dodatkowego, możliwe, że chce spróbować nowych rzeczy w łóżku, a dotychczasowy jej partner nie sprawdza się. Kobieta taka szuka typowego kochanka, jeśli interesuje Cię tylko i wyłącznie niezobowiązująca relacja czysto seksualna jest to typ kobiety dla Ciebie.

Podsumowanie

Pamiętaj, że materiał ten jest dużym uproszczeniem tak aby Ci pokazać, że różne kobiety mają różne potrzeby i żebyś Ty sam zdecydował kogo szukasz. Nie ma sensu nawiązywać relacji z kobietą, która nie jest w Twoim typie, ponieważ możesz tylko tym zrobić jej krzywdę lub sobie niepotrzebne nadzieje. Jeśli będziesz poznawał kobity to spotkasz naprawdę wiele wyjątków od tego co tu zostało opisane. Kobiece charaktery tak samo jak męskie można podzielić w różny sposób, ten którym się tu posłużyłem jest dość ogólnym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *