Udane Relacje

Jak się zmotywować do poznawania kobiet

Jak zdobyć motywację?

Bardzo często spotykanym problemem jest brak motywacji do podjęcia działania. Wielu początkujących uwodzicieli szuka odpowiedzi na pytanie: jak się zmotywować do poznawania kobiet?. Chcesz się zacząć rozwijać, zdobywać wiedzę, mieć sukcesy w relacjach damsko-męskich, ale zawsze sobie powtarzasz: jutro się za to zabiorę. Jesteś być może człowiekiem zbierającym mnóstwo wiedzy o kobietach, ale też nie masz motywacji do podjęcia działania i rozpoczęcie poznawania ich. Jeśli jest tak z Tobą to pamiętaj cofasz się do tyłu w swoim rozwoju osobistym, bo życie nieustannie biegnie do przodu.

Żyj teraźniejszością!

Chcę Ci uświadomić jak ważne jest to abyś zaczął się rozwijać i nie odkładał wszystkiego na jutro, bo żyjesz tu i teraz – dziś. Sam się zastanów co jeśli nie będzie jutra? Pewnie nie raz w swoim życiu miałeś sytuacje, że czegoś żałowałeś? Więc dobrze wiesz jakie to okropne uczucie i na pewno nie chcesz aby towarzyszyło Ci ono na starość, że mogłeś coś zrobić, ale nie zrobiłeś. Przytoczę Ci tu bardzo dobry cytat Stanisława Jerzego Leca „Czas robi swoje. A ty człowieku?”

Uświadom sobie jedno, że na przeszłość nie masz już żadnego wpływu, to już było, nic z tych wydarzeń które miały miejsce nie zmienisz, możesz je jedynie zaakceptować. Z drugiej strony masz przyszłość, ale przyszłość jest tylko teoretyczna, sam nie wiesz co się wydarzy w przyszłości możesz tylko przypuszczać, zawsze może coś się stać co zepsuje Twoje plany. Zacznij więc żyć teraźniejszością! Uświadom sobie, że masz wpływ tylko i wyłącznie na teraźniejszość, więc nie mów, że zaczniesz się zmieniać od jutra, już dziś zastanów się co zrobiłeś aby stać się lepszym i podejmij działanie.

Czy stanie się coś samo?

Nie wyczekuj jak inni na cud, ilu jest takich ludzi, którzy ślepo wierzą, że coś w ich życiu nagle się samo zmieni na lepsze? Jest pełno facetów czekających, że to kobieta zrobi ten pierwszy krok i zacznie ich podrywać, że wyjdą na ulicę i to kobiety się na nich rzucą, bo staną się w jakiś magiczny sposób tak zajebiści. Tak się nie dzieje! Kolejny często spotykany tok myślenia facetów jest taki, że potrzebują mieć coś materialnego (pieniądzę, samochód itd.) aby przyciągać do siebie kobiety. Wiesz jak kończą tacy ludzie? Oni całe życie uważają, że czegoś im brakuje, by zacząć poznawać dziewczyny, by zrobić ten pierwszy krok i nawet jak zdobędą pieniądze, samochody i wszystko inne to i tak mają jakąś wymówkę, by podejście do kobiety odłożyć na jutro.

Zacznij działać!

Zdradzę Ci sekret, chcesz mieć sukcesy z kobietami? Podejmij działanie już dziś! Nie szukaj usprawiedliwienia, bo już teraz możesz zacząć realizować swoje plany, a nawet powinieneś to robić. Samo planowanie, marzenie o działaniu, nic Ci nie da. Gdy planujesz i marzysz, a nie realizujesz tego, to cofasz się do tyłu, a nie idziesz do przodu. Nie zrażaj się wynikiem, pamiętaj, że dopóki idziesz do przodu jesteś zwycięzcą, nawet jeśli czasami upadasz. Wiesz kto nigdy nie dostał odmowy od kobiety? Ten kto nigdy do żadnej nie podszedł. Bądź odpowiedzialny za swoje życie i swoje czyny, żyj tak byś nigdy nie żałował, że czegoś nie zrobiłeś!

 

„Jaka jest różnica miedzy tchórzem a bohaterem,nie ma zadnej różnicy.W środku są dokladnie tacy sami.Obydwaj boją sie śmierci i zranienia.To co bohater robi, czyni go bohaterem. A to , czego ten drugi gość nie robi, czyni go tchorzem.”

Cus D’Amato

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *