Udane Relacje

Spełnianie zachcianek kobiet

Spełnianie zachcianek kobiet

W dzisiejszym wpisie odniosę się do spełnianie zachcianek kobiet. Wielu facetów zakochuje się bez pamięci. Co kobieta powie to oni się z tym zgadzają, mimo iż uważają inaczej. Gdy kobieta coś od nich chce, to bez namysłu to robią. Większość z nich nie ma tym samym żadnych wymagań od kobiety, bo przecież nie chcą jej stracić. Faceci biegają, kwiatki w zębach noszą, a kobiety kopią ich w tyłek, tak to niestety często obecnie wygląda.

Jesteś jej pachołkiem?

Sam być może do tej pory masz taki pogląd, że kobietę na której Ci zależy należy traktować jak księżniczkę, aby trafić do jej serca. Niestety takie myślenie jest bardzo mylne i przynosi odwrotny skutek. Im bardziej się starasz względem kobiety tym więcej tracisz w jej oczach. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, nie mam tu na myśli tego, że to kobieta ma bezgranicznie angażować się w związek, ale razem powinniście mniej więcej po równo w niego inwestować.

Jeśli Ty się starasz i robisz coś dla swojej kobiety, to ona również powinna starać się dla ciebie. Tylko wtedy wszystko wygląda prawidłowo, lub gdy to ona troszkę więcej inwestuje od ciebie. Kobiety kochają tylko wartościowych mężczyzn, a jaką ma wartość facet, który spełnia wszystkie zachcianki kobiety, a sam niczego nie wymaga? Znaczy, że w tej relacji kobieta ma dużo większą wartość od niego.

Co się stanie go ona jest przewartościowana?

Gdy kobieta ma dużo wyższą wartość od Ciebie, to automatycznie przestaje się starać, bo po co ma to robić? Natomiast gdy Twoja wartość jest wysoka to ona nie chce Cię stracić i również będzie się o Ciebie starać, spełniać twoje prośby i o to właśnie chodzi, aby wspólnie inwestować w związek. Pomyśl przez chwile gdybyś miał pracownika, który robił by wszystko dla Ciebie za darmo, byś zmuszał go do pracy po godzinach, on by jeszcze Ci w dodatku sam od siebie buty czyścił i za całą swoją pracę nie wymagał żadnej zapłaty i cały czas pytał: czy mogę dla pana coś jeszcze zrobić? Jaką on miałby wartość w twoich oczach?

Zbuduj własną wartość

Napiszę tu w kilku zdaniach jak możesz zacząć budować wartość. Po pierwsze posiadaj własne zdanie i nie obawiaj się go wyrażać, mimo iż może ono okazać się sprzeczne ze zdaniem kobiety. Nie nagradzaj jej tylko za to, że z Tobą jest, Ty sam masz być dla niej nagrodą i nie proś się jej o wszystko, ponieważ to Ty decydujesz o własnym życiu, a nie ona czy ktokolwiek inny.

Mam nadzieje, że widzisz jak działa przepływ wartości, oczywiście ten materiał to tylko wierzchołek góry lodowej, ale mam nadzieję, że mimo to jest on dla Ciebie pomocny i widzisz jakie są podstawowe błędy, których powinieneś unikać i w jakim kierunku powinieneś prowadzić relację z kobietą. Zapraszam Cię do śledzenia i aktywnego udziału w tworzeniu naszej strony. Pozdrowienia.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *